Proscin Şampuan Kullananlar

01.11.2020
1.169
Proscin Şampuan Kullananlar

procsin şampuan saç dökülmesi

Proscin şampuan içeriği siyah sarımsak özü bulundurduğundan saçları besleyici özelliği vardır procsin şampuan ayrıca yeni saç oluşumunu hızlandırarak saç uzama problemi yaşayanlar için güzel bir alternetif üründür. Saç dökülmesini yavaşlattığı saçlara canlılık verdiği parlaklık kazandırdığı procsin firmasının güçlü iddiaları arasında yer almaktadır.

Ürün içeriğinde aktif karbonlu siyah sarımsak ve panaks ginseng içermektedir siyah sarımsağın bir özelliği de suyun içerisinde çözünerek saç derinizin en ince noktalarına kadar teneffüs etmesidir siyah sarımsak ta ki enzimlerin akıcılığı saç diplerinizin en ücra noktalarına kadar gidebilmektedir.

Bundan dolayı procsin şampuan saç derimizde temas etmedik nokta bırakmıyor saç diplerimiz sağlıksız ürünler kullanarak ve çevre şartlarının etkisiyle kökleri tıkanıp kapanmaktadır gözeneklerin uzun süre kapalı kalması saç derimizin nefes alamamasına neden olmaktadır buna bağlı olarak saç dökülmeleri gibi problemler yaşanabilmektedir.

Procsin Black İsmini Şampuan Kendi Renginden Almaktadır.

Proskin Black şampuanı bulunan aktif karbonlar saç diplerindeki gözenekleri açarak saç derinizin nefes almasını sağlamaktadır ilk kullanımlarda göreceğiniz saçınızda yumuşaklık canlılık saç derinizi nefes alması kullanımın ilk iki haftasında size hissettirecek olan özellikleridir,

Sarımsak  kokusu her ne kadar itici olsa da faydaları ile yarışacak pek az yiyecek vardır, procsin black üreticileri bundan yola çıkarak şampuan içeriğinde yoğun siyah sarımsak kullanmayı tercih etmiştir.Bu konuda ne kadar haklı olduklarını procsin Şampuan kullananlar doğrulamaktadır.Firmanın Procsin Maske,Procsin kinoa,Procsin saç serumu,Procsin güneş kremi gibi farklı seçeneklerde ürünleri bulunmaktadır.

Procsin Şampuan Black Sugar

Sarımsak saç diplerindeki ölü hücreleri canlandırarak tekrar sağlıklı bir saç derisine sahip olmanıza yardımcı olur bir diğer açıyla saç diplerinde zararlı organizmaları antibiyotik etkisi ile yok etmektedir. Saçlarınızın daha parlak ve daha canlı olmasına yardımcı olmaktadır.

Şampuanların saçlarımızda etkisini hissetmemiz 2 veya 3 ayı bulabilmektedir, çok acele etmemek gerektiğini belirtmek isterim bir kaç kullanımda ürünün etkisi  görülse’de bazen gerçek sonuçlar için belli bir zaman aralığına ihtiyaç vardır. Kimi kullanıcılar bir haftalık kısa bir süre içerisinde kesin kararlar alarak almış olduğu her hangi bir ürünü iyi gelmediği kanısına vararak vazgeçmektedir istisna olan cilt türüne göre bu takım kararların doğru olduğunu söyleyebiliriz.

Şampuan seçimi yaparken dikkatli olmamız gerektiği hususunda dermatologların bir çok uyarıları ile karşılaşmaktayız yanlış şampuan seçimi bazen biz zararlarını fark edene kadar saç derimiz ve saçlarımıza telafisi mümkün olmayan zaralar verebilmektedir. Şampuan ve cildimize kullanmış olduğumuz kozmetik ürünleri hakkında derinlemesine araştırma yapıp kararımızı bu doğrultuda vermemiz gerekmektedir.

Procsin Şampuan Zararları

Kimi kullanıcılarda saçlarda sertleşme ve kırılma olduğu gözlemlenmiştir. Procsin şampuan ve diğer kozmetik ürünleri de dahil olmak üzere kullanmış olduğumuz kozmetik ürünlerinde  ve doğal ürünlerde dahil cildimize kullanmış olduğumuz ürünlere çok dikkat etmemiz gerekmektedir. Bu işin hiç şakası yoktur çünkü cildinize temas eden bütün ürünler bir miktar deri yüzeyinde kalmaktadır.

Procsin Şampuan Saç Dökülmesi

Procsin şampuan saç dökülmesine engel olan bazı özellikleri içeriğinde barındırmaktadır.ürün içeriğinde bahsedilen % 50 gibi bitkisel ve doğal olan bileşenler kullanıldığından saç dökülmesine karşı hazırlanmış güzel ve başarılı bir ürün olduğunu söyleyebiliriz, özellikle gebelik döneminde saç dökülmesi problemi yaşayan bayanların imdadına saç dökülmesine karşı Procsin black gibi ürünler yetişmektedir. Saç dökülmesine karşı procsin şampuan kendini kanıtlamış bir üründür.

Her şampuanın her cilde iyi gelmediğini göz ardı etmememiz gerektiğini hatırlatmak isterim bütün kozmetik ürünlerinde geçerli olduğu gibi procsin şampuan içinde aynı ihtimaller söz konusudur

Procsin Siyah Şampuan Kullananlar Ve Yorumları

procsin black sugar şampuan,procsin black shampoo kullananlar genel olarak saç dökülmesinin durduğuna daha parlak ve daha dolgun saçlara sahip olduklarını söylemişlerdir. Genel kanaatler bu yönde olsada saç dökülmesini durdurmadığını söyleyenler azınlıkta olmalarına rağmen var olduğunu söylememiz gerekir. Saç dökülmesinin durmadığını söyleyenler sık sık şampuan değişikliği yapanlar olduğu görülmektedir sık sık şampuan değiştirmenin saç derimizde tahmin edemeyeceğimiz kadar tahrişlere yol açtığını unutmamalıyız procsin siyah şampuan kullananlar procsin şampuan hakkında yorumlar yukarıda bahsettiğimiz gibi yorumları yüzdelik kısmında değerlendirecek olursak %70 lik bir kısmı iyi geldiğini söylemektedir %20 lik bir kısmı değişen bir şey olmadını %10 luk bir kısmı memnun kaldığını yalnız farklı ürünleri denemeyi düşündüğünü söylemektedirler. Procsin black şampuan ısırgan çeşidi bulunmamaktadır.

Procsin Şampuan Keratin

Procsin şampuan keratini procsin şampuan black’ten ayıran özellik procsin şampuan keratinin saç bakımı özelliğinin olmasıdır saçları güçlendiren, boyalı saçların derinlemesine temizliğinde ve saçlara vermiş olduğu tahribatı en aza indiren yapıya ve özelliğe sahiptir,ince telli saçların daha güçlü yıpranmalarına karşı daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Procsin Şampuan Kinoa 400 ml

Procsin şampuan kinoa 400 ml firmanın yağlı saçlar için önerilen ve yağlı saçların vermiş olduğu rahatsızlıkları yağlı saçların dökülmesine neden olan etkenleri ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır saçlarınızı daha canlı ve parlak olmasını sağlar. Bilindiği gibi yağlı saçlara sahip olmak demek saç dökülmesi ihtimalinizin diğerlerine oranla daha yüksek olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Procsin Saç Şampuanı Kullanımı

Procsin saç şampuanı kullanırken ıslak saçlarınıza bir miktar uygulayın.

Procsin saç şampuanı doğal enzimler içerdiğinden saça bakım yapmaktadır procsin  büyük bir oranı doğal ürünlerden oluşmaktadır saçlarınıza sürdüğünüzde çok az miktarda kullanmanız yeterli olacaktır uzun saçlar için bu oran doğal olarak arttırmak gerekmektedir. İlk başta hemen köpürmeye biliyor yalnız daha sonra köpük bir bulut gibi çoğalıyor ve size bu yumuşak köpük ile banyo keyfini yapmak kalıyor.

Bu ürün doğal olduğundan şampuanla saçlarınızı yıkadıktan sonra ayrıca saç kremi kullanmanıza gerek kalmıyor çünkü saçlarınız yumuşacık ve krem kullanmış gibi bir his vermektedir.

Procsin Şampuan Saç Dökülmesine İyi Gelirmi?

Procsin kullananların  genel durumuna baktığımızda bazı kişilerde  saç dökülmesini durdurduğu kanıtlanmıştır.

Bir diğer kesim saç dökülmesine faydasının olmadığını söylemektedirler yorumların çok olumlu yönde olsa da her şampuanın veya her cilt bakım kreminin kişiler üzerinde farklı etkileri bulunduğunu unutmamamız gerekmektedir.

Procsin Şampuan İçeriği

 • Aqua
 • Sodium Laureth Sulfat
 • Cocamidopropyl Betaine
 • Cocomide DEA,  Glycerin
 • Acrylate Copolymer
 • Sodium Chloride
 • Propylene Glycol
 • Hydrolyzed Keratin
 • Parfum, Hexyl Cinnamal
 • Benzyl Alcohol
 • Methylchloroisothiazolinone
 • Methylisothiazolinone
 • procsin anti hair loss şampuan
 • procsin şampuan zararları
 • procsin şampuan zigavus
 • procsin bebek şampuanı
 • procsin bebek ürünleri

Procsin Şampuanın Fiyatı:58 TL dir

Procsin Çay Ağacı Şampuanı Fiyatı 300 ml:58 TL
Procsin Saç Canlandırıcı Şampuan Fiyatı 300 ml:58 TL
Procsin Argan Baobab Şampuan Fiyatı 300 ml: 58 TL
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.