Mustela Bebek Şampuanı ve İçeriği

05.11.2020
1.179
Mustela Bebek Şampuanı ve İçeriği

Mustela Bebek Şampuanı

En sevimli ve en hassas varlıklarımız olan bebeğimiz için şampuan seçimi oldukça önemlidir, bazen şampuan seçimi yaparken bir çok markayı denemek zorunda kalır ve hepsinde farklı endişeler duyarız gelin mustela bebek şampuanı ile bu endişelerimizi bir kenara bırakıp rahat bir nefes alalım ve çocuğumuz banyonun keyfini çıkarsın, Mustela bebek şampuanı bebeğimizin cildini koruduğu gibi göz yakması probleminde son vermektedir.

Bu yazımızda mustela bebek şampuanı nedir mustela bebek şampuanı nasıl kullanılır nerede üretilir mustela bebek şampuanı kullananların yorumları gibi başlıca sorulara yanıt vermeye çalışacağım.

 

 Mustela nerede üretiliyor

Öncelikle Mustela bebek şampuanı dan bahsedeceğiz mustela bebek şampuanı içerisinde %95 oranında bitkisel ürünlerden yapılmış olan içerisinde kesinlikle kimyasal madde bulunmayan Fransız bitki uzmanlarını bir araya gelerek expand laboratuvarları diye adlandırılan bitkisel ürünler yapmak için bir araya gelmiş ekiplerin yoğun bir çalışması olarak ortaya konulmuş bir üründür ve bütün yapmış oldukları çalışmaları patenlti çalışmalardır ve halen daha bu ürünler üzerinde geliştirme ve çalışma yapmaktadır.

Ürünlerinde maksimum derecede bitkisel ürünler kullanmaya Özen göstermektedirler, birçok uzmanın bilgi birikimi ve günümüz temizlik ürünlerinin insanlara ve çocuklara vermiş oldukları zararları göz önüne alarak tamamiyle doğal bir şampuan üretmek için bir araya gelmiş fedakar insanlardan oluşmaktadır.

Peki Mustela’yı hangi etaplarda hazırlamaktadırlar, mustela ürünlerin hepsi ve bahsettiğimiz bebek şampuanı dahil bütün ürünlerde doğal meyvelerden faydalanmaktadır lar Expanscience laboratuvarlarda araştırmalar sonucunda avakado meyvesinin büyümesinde ve yetişmesinde çok önemli olan Nadir molekülleri  bulmuşlardır,

Bu molekülleri laboratuvar ortamında gün yüzüne çıkararak doğallığını bozmadan saflaştırılır konsantre işlemine tabii tutmaktadırlar ,bu işlemin başarılı olduğundan emin olduktan sonra patenti alınıp üretimine geçmektedirler patenti doğal ürünler de aktif bir madde olan avakado pepsi okey yani avakado özünü elde etmektedirler bütün özelliği narin olan bebek ciltlerine hiçbir zararının olmamasıdır ilk olarak bebeklerin deri üzerine koruyucu bir tabaka olarak kaplaması bebeklerin dışarıdan gelecek olan mikroplara karşı koruma sağlamaktadır.

Mustela Bebek Şampuanın İçeriği

 

Expanscience labaratuvarlarında yeni doğan bebeklerin cildini tekrardan oluşturarak deri yüzeyini ve tabakasını derin analizler sonucunda inceleyip ürünü ona göre hazır hale getirip geliştirmektedirler.

Hipoalerjenik Testlere tabi tuttukları gibi, fototoksisite testlerinde tabii tutmaktadırlar, işlerini gerçekten şansa bırakmayacak kadar ciddi bir çalışma yürütmektedirler bu kadar ileriye taşımıştırlar ki,epidermisi  denilen yani laboratuvar ortamında oluşturulan bebek derisi  malzemesini kullanmaktadırlar.

Mustela ürünlerini kullanırken gerçekten içiniz rahat olabilir bebek cildi için özellikle hazırlanmış olan bu mustela krem şampuan cilt konusunda ciddi yollar kaydetmiş ve bu konuda bünyesinde uzman bir ekip barındıran mustela tarafından  büyük bir ciddiyetle hazırlanmıştır bebeğinizin cildine hiçbir  zarar vermediği gibi dışarıdan gelecek olan alerjik veya mikrobik tehditlere karşı bebeğinizin cildini bir kalkan vazifesi görmektedir.

 Mustela  şampuanı e bebek dahil içinde para ben ve fitalat veya fenoksietanol denilen sizin canınızı sıkmaya neden olacak maddelerin hiçbiri bulunmamaktadır, bu maddeler birçok şampuanda olmazsa olmaz maddelerdir  cilt yüzeyini temizlenmesi için bu kimyasal maddelere ihtiyaç vardır, Mustela bunların hiçbirini kullanmamaktadır, ve Bebeğinizin gözlerinin yakmayacağı konusunda ciddi iddiaları vardır.

 

 Mustela  şampuanı kullananların yorumları,

 • Yüzdelik oranlar olarak şu şekildedir,
 • Saçları nazikçe temizler %100 katılıyorum
 • Saçları yumuşacık yapmaktadır yüzde 97 katılıyorum
 • Saçları rahatlatıcı bir etkiye sahiptir %98 katılıyorum
 • Cilde zarar vermemektedir katılıyorum
 • Kullanmaları önleyici etkisi vardır yüzde 97 katılıyorum
 • Yeni doğan bebeklerin ciltlerine temizler ve korur %100 katılıyorum
 • Kırılgan ve tam oluşmamış ve hassas bebek ciltlerini bile yumuşatır %98 katılıyorum.
 • Yüz ve vücut şampuanı cildimize ferahlık verir ve nemlendirir %90 3 katılıyorum
 • Saçların taranmasını kolaylaştırır %98 katılıyorum
 • Mustela bebek şampuanı bakım seti kullananların yorumlarına bakarak  yalnızca bebe şampuanını aldım gayet hoşuma gitti ve çok beğendim set olarak almayı düşünüyorum.

Hiç yok denecek kadar az da olsa bazı kullanıcıların şampuanı kullanırken gözleri yaptığını söylemektedirler, Tabii ki bu durum kişisel alerjik farklı bir durum kaynaklanabileceği gibi gözleri yakma ihtimalini de beraberinde getirmektedir.

Fakat hipoalerjenik demenin açılımı kesinlikle göz yakmaz, ve yan etkisi yoktur, demek değildir. Alerji veya göz yakma riskini 0 oranında hesaplayarak hareket etmektir.

En iyi bebek şampuanı sıralamışında zirveye oynayan mustela bebek şampuanını doktorlar ‘da önermektedirler, siz kullandığınızda eğer çocuğunuza iyi gelmediğini görürseniz kullanmayı bırakabilirsiniz .

Mustela bebek şampuanı en ucuz Nerede Bulabilirim

Mustela şampuan 500 ml amazon, gittigidiyor, n11 akakçe gibi online satış sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi

Mustela Şampuan Nerede Satılır

Online satış sitelerinde bulunabilen mustela ürün çeşitleri ve şampuanı eczanelerde de bulabilirsiniz.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.