Zigavus Şampuan Ne İşe Yarar?

01.11.2020
2.153
Zigavus Şampuan Ne İşe Yarar?

Zigavus şampuan son zamanlarda sıkça eczanelerde karşılaştığımız görüntüsü ile bize göz kırpan saç dökülmesine karşı geliştirilmiş extra sarımsak formüllü ile güçlendirilmiş saç dökülmesine karşı özel üretilmiş bir şampuan türüdür. Zigavus şampuan her ne kadar şampuan kategorisinde zikir ediliyor olsa da doğal bir saç bakım kürü’de diyebiliriz saçlarınızı yıkarken hem bitkisel karışımlar ile gerçek bir saç temizliği elde etmiş oluyorsunuz, hemde saç diplerimizde oluşmuş zararlı atıklardan saçlarınıza masaj yaparak kurtulmuş oluyorsunuz.

Zigavus Şampuan Özellikleri

Sarımsak özlü olarak üretilen zigavus şampuan diğer sarımsak özlü şampuanlardan ayıran özelliklerinden bir tanesi extra sarımsak özü ile desteklenmiş olan yoğunlaştırılmış formülü ile öne çıkmaktadır. Yoğun saç dökülmelerine karşı klinik olarak sonuçları kanıtlanmış bir şampuan dır sarımsağın bu kadar yoğun kullanılmış olmasına rağmen kokusuz olarak üretilmiştir.

Zigavus Sarımsaklı Şampuan Etkileri

Hiç şüphesiz saç dökülmesi günümüzün en büyük sorunlarından bir tanesidir. Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi sizinde takdir edeceğiniz gibi sağlıksız saç bakım ürünleri ve şampuanlardır. Her ne kadar uzmanlar tarafından saç dökülmesinin nedenleri arasında stres sıkıntı ve hormonel bazı etkiler olduğu söylenilse ‘de bu kısmen doğru olmakla beraber tamimiyle bağlayıcı değildir.

Kozmetik ürünlerinin çoğalması ve kullanımının artmasına bağlı olarak saç dökülmesi problemi buna paralel olarak artış göstermiştir. Tam da bu zamanda gerçek manada saç sağlığımız için ihtiyaç olan bazı doğal ürünler piyasada boy göstermiştir. Bunların içerisinde saç dökülmesi ve saç bakımı konusunda oldukça başarılı bir geçmişi olan zigavus şampuan içeriğindeki tamimiyle doğal karışımların etkisiyle saçlarımızın sağlığını korumaya yardım ettiği gibi bozulmuş olan saç sağlığımızı geri kazanmamıza önemli ölçüde yardımcı olmaktadır.

Zigavus Şampuan Faydaları

  • Zigavus extra plus sürekli düzenli olarak kullanıldığı takdirde saç dökülmesini durdurmaktadır.
  • Zamanla saç derimizde birikmiş olan saçlarımıza zarar veren ölü hücrelerin temizlenmesine yardımcı olur.
  • İçerisinde bulundurduğu Beta-karoten, çinko ve kalsiyumca zengin olan zigavus sarımsak etkisi ile saçlarınızı besleyerek daha canlı durmasını sağlar.
  • Sarımsak özlü olmasına rağmen şampuandan sarımsak kokusundan eser yoktur.
  • Saç ekimi yaptırmış kişilerin güvenle kullanabileceği bir şampuan dır
  • Saç diplerini besleyerek daha güçlü ve sağlıklı saçların oluşmasına yardım eder
  • Ph dengesi ile cildinizde herhangi bir tahribata neden olmamaktadır.
  • Ciltte oluşabilecek yan etkiler, konusunda test edilmiştir
  • Saç tellerini kalınlaştırır

Zigavus Şampuan İçindekiler(İçeriği)

Aqua, sodyum lauril sülfat, cocamidopril, betain, sarımsak extresi, pantenol, (provitamin B5) glikol stearat, poliquateryum 10, metil paraben, propil paraben, gliserin.

Zigavus Şampuan Saç Çıkarırmı

Zigavus şampuanı kullananların yorumları doğrultusunda baktığımızda zigavus şampuan kullanımından sonra,bir çok kullanıcı aşırı derecede saç dökülmesinin durma noktasına geldiğini belirtmişlerdir. Sonucunda çok memnun kaldığını belirtmişlerdir güçsüz saçların dolgunlaşacak çıkmasına yardımcı olduğu bilinmektedir, saç çıkarır mı soruna şu ana kadar belirtilmiş kullanıcı yorumu bulunmamaktadır, eğer bu konu ile alakalı bir tecrübe yaşadıysanız bu makalenin yorum kısmına yazarak katkıda bulunabilirsiniz.

Zigavus Şampuan Forte

Zigavus Şampuan Forte kara sarımsak, giseng, biotin gibi etken maddelerle güçlendirilmiş bir formüldür. Saç dökülmesi yoğunluğuna ve saç tipinize  göre seçenekleri bulunan zigavus şampuanı seçimi yaparken saç tipinizi, ve cildinizin özelliklerine göre seçim yaparsanız daha kısa sürede ve daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Zigavus Şampuan Saç Uzatırmı

Sarımsaklı şampuanların genel özellikleri arasında saçları beslediği, zayıf saçları güçlendirdiği bilinmektedir, sağlıksız saçların uzaması saç diplerinin ve saç tellerinin ne kadar sağlıklı ve güçlü olduğuna bağlı olduğundan dolayı, kullandığınız şampuanlar saçlarınızı güçlendirdikçe saç uzamasını bir o kadar hızlanacaktır. kimi kullanıcılar saçlarının uzamasında faydalı olduğunu belirtmişlerdir.

Zigavus Şampuan Kullananlar

Zigavus Şampuan İşe Yarıyormu sorusuna en iyi yanıtı Zigavus şampuanı ve Zigavus Şampuan Forte şampuan kullananların geneline bakarak görelim  %80 ni sonuçlardan memnun kaldığını belirtmişlerdir diğer kısımda kalanların bir kısmı kepek yaptığı ve beklentilerini karşılamadığını söylemekteler,%20 lik kesim içerisinde doğru saç tipine uygun şampuan sevmeyişleri olası nedenler arasında sayılmaktadır.

Zigavus Şampuan Bitkisel mi?

Zigavus şampuan içeriğine baktığımızda bitkisel özellikleri öne çıkmaktadır, az miktarda kullanılan bitkisel olmayan karışımlar çoğunlukta olmasa ‘da bulunmaktadır.

Zigavus Şampuan Biberli Şampuan

Zigavus Şampuan biberli Şampuan Kepek problemi olan kişilerde tercih edilmektedir. Ayrıca Zigavus’un Papatya ekstraklı şampuanı‘da bulunmaktadır

Zigavus Şampuan Etkili mi?

Zigavus firmasının güçlü tezleri arasında bulunan saç dökülmesine karşı oluşu kullanıcılar, tarafından memnuniyetleri ile desteklenmektedir.

Zigavus Şampuan Hangi Ülkenin

Zigavus bir türk markası olmakla beraber son zamanlarda Avrupa’ya ihracatı 30 ülkeye kadar ulaşmıştır,

Zigavus Şampuan Yan Etkileri

Bütün hastaların 30 günde bir yapılan kontrol muayenelerinde yanma, batma, eritem, kepeklenme, şiddetli irritasyon, duyarlılık, alerji ve kaşıntı ile ilgili bir yan etki olup olmadığının takibi yapılmış, tek bir bayan hasta yanma ve batma şikayeti dolayısıyla 2 gün şampuan sız01 yıkama yapmış, tedaviye devam ettiğinde bir şikayeti kalmamıştır. Görülen bu yan etki tedaviyi sonlandırmayı gerektirecek kadar şiddetli olmamış, hastanın kendi aldığı bir tedbirle geçmiştir. Başka bir yan etki gözlemlenmemişti.

Zigavus Şampuan Zararları

Klinik olarak zigavus şampuanlarının herhangi bir zararı olduğu görülmemiştir,kullanıcıların küçük bir bölümü kepek oluşumu yaptığını söylemeleri dışında belirtilmiş bir zararı bildirilmemiştir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.