Bedava Maske Dağıtımı Son Durum

20.05.2022
1.092
Bedava Maske Dağıtımı Son Durum

Maske epttavm başvuru Nasıl yapılır? Bedava Maske Başvuru Formu edevlet!

Maske epttavm kolay başvuru nasıl yapılır? Bedava maske başvuru formu…corono virüsün son günlerde vaka sayısının artması ve toplum sağlığını korumak için devletin bedava maske dağıtımı başlamıştır. Son gelen haberlerle 20 yaş altı 65 yaş üstü vatandaşlarımız hariç herkese bedava maske dağıtımı yapılacaktır. Bedava maske kaç adet veriliyor? Bedava maske dağıtımı ile yapılacak başvuru şekli yazımızda.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla başlatılan ücretsiz maske dağıtımında başvurular, son değişiklik ile  e-Devlet Kapısından yapılmak zorunda.

Bedava maske almak için başvuru için buradan başvuru yapılamakta yadı.

ePTT Bedava Maske Başvuru için burayı tıklayınız.

T.C. Sağlık Bakanlığı ile T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın almış olduğu kararla  internet ortamında ePttAVM.com vatandaşlarımıza ücretsiz maske dağıtılacaktır. Açıklaması yapıldı. 5 adet cerrahi maske dağıtımı açıklamasının kısa bir süre sonra başvuru için e devlet kapısından yapılacağı açıklanmıştır.

Yoğunluktan dolayı Son yapılan açıklamanın ardından başvuruluların e devlet üzerinden yapılacağı açıklanmıştır. Vatandaşlarımızın e devlet şifreleri ile sisteme giriş yaparak başvuru yapabilecekleri açıklanmıştır.

PTTAVM ücretsiz maske nasıl alınır?

Ücretsiz maske temin etmek için  maske.epttavm.com adresine giriş yaptıktan sonra adres bilgileri istenmektedir. Doğru adres bilgilerini girdikten sonra 1 paket (5 adet) cerrahi 3 katlı maske adresinize ptt tarafından ücretsiz ulaştırılacaktır.

ePTTAVM Başvuru formu 

 

ePTTAVM maskeyi ücretsiz mi gönderecek? Kargo parası var mı? 

Kargo ücreti alınmamaktadır. Gönderimler Ücretsizdir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.