Madecassol Krem Ne İşe Yarar?

11.12.2022
33.376
Madecassol Krem Ne İşe Yarar?

Madecassol Leke Kremi Olarak Kullanılır mı?

Madecassol krem güzel kokusu ile akıllarda yer eden, doğal yapısı sayesinde yedi’den yetmişe her yaşta kişinin severek ve güvenle kullanabileceği centella asiatica bitki özleri ile güçlendirilmiş bir çok cilt problemine iyi gelen bir kullanımdan sonra sizi kendisine hayran bırakacak cilt bakım kremleri arasında kadınların en çok tercih ettiği takdirini kazandığı bir krem (merhem) dir.

Madecassol kremin etkin maddesi 1 gr merhemin içerisinde centella asiatica ekstresinin titre edilmiş formülünü içerir.

Madecassol ne kremi’dir madecassol krem bağ dokusu yapılanmasını hızlandıran, 1. derece 2. derece yanıklardan, lokal deri ülseri tedavisinde, meme başı çatlamalarında, yaralarında, cerrahi müdahaleler sonrası meydana gelen yırtılmaların tedavisinde etkilidir.

Sünnet sonrası yaralarda,  dekübitus (yatalak hastalarda oluşan, kemik çıkıntısına kadar varan deri bozukluklarında),  perine (vajina ile makat arası bölge) genital yırtılmaları gibi bir çok cilt doku problemlerinde, radyoterapi, ve lazer tedavisi sonrası kullanılabilen etkili bir kremdir.Madecassol krem 40 gr alüminyum tüpte satışa sunulmaktadır.Madecassol bayer firmasının bir ürünüdür.

Madecassol Krem Ne İşe Yarar

Madecassol Krem Kullanım Alanları

Madecassol nedir ne için kullanılır madecassol jel, pomad, merhem diye’de isimlendirilen, bu başarılı kremin sıklıkla kullanıldığı alanlar şunlardır: tamamiyle doğal yapısı sayesinde, bebeklerde, çocuklarda, yetişkinlerde, hamilelerde, gebelik dönemi ve sonrasında rahatlıkla kullanabileceğiniz kremdir.

Madecassol krem soğuklara bağlı olarak ortaya  çıkan cilt çatlaklarında, gebelik döneminde meydan gelen cilt gerilmelerinde, ve ciltte meydan gelen cilt çatlaklarında, dış etkenlere bağlı el ve yüz bölgesinde oluşan tahrişlerde ve çatlaklarda, perine diye isimlendirilen genital bölge yırtılamalarında, derin ve açık olmayan yaraların tedavisinde, cerrahi müdahaleler sonrası ciltte oluşan lekelerin ve izlerin giderilmesinde kullanıldığı gibi, farklı muadil bazı kremler ile karıştırılarak cilt maskesi ve cilt güzellik ürünü olarak kullanılabilmektedir.

Madecassol nasıl kullanılır

Madecassol kremin kullanım şekli cilde çok kalın bir tabaka halinde sürülmemelidir, ince bir tabaka şeklinde cilt yüzeyine sürmeniz teterlidir cildiniz madecassol  kremi çabucak emdiğini göreceksiniz bu yüzden çok ovmanız gerek kalmamaktadır, açık yaralara kesinlikle kullanılmamalıdır.

Kabuk bağlamış yaralarda kullanabilirsiniz, cildin tahriş olmasına neden olan bazı durumlarda 2 veya 3 gün süre ile düzenli kullanımda cildinizin düzeldiğini ve yumuşak bir hal aldığına şahit olursunuz, tavsiye edilen kullanım şekli doktor tarafından aksi söylenmedikçe, günde 2 kere kullanıma uygundur özel durumlar için doktora başvurulmalıdır.reçeteli olarak satılan Madecassol krem endikasyonlarını, dikkatlice okuyup uygulamayı ona göre yapmalısınız,

Madecassol merhem sivilce izlerinin giderilmesinde, etkili olduğu kullananlar tarafından etkisi kanıtlanmıştır, kararma meydana gelmiş bölgelerde cilt rengini açmaya yardım ettiği cildi beyazlattığı bazı kullanıcıların dile getirmiş olduğu özelliklerinden olsada klinik olarak böyle bir test mevcut değildir, yanıktan dolayı meydana gelmiş cilt lekelerinin giderilmesine düzenli kullanımlarda faydalı olmaktadır.çok düşük bir ihtimalde olsa madecassol alerji yaptı mı hemen bir doktora başvurmalı ve kullanımı kesmelisiniz.

Madecassol Cilde Faydaları

Madecassol Krem centella asiatica bitkisinin faydalı bileşenleri ile ciltte meydana gelmiş tahrişlere  karşı tedavi edicidir, vücudumuzun her hangi bir bölgesinde farklı sebeplerden dolayı ortaya çıkmış çatlaklar, cilt dökülmeleri, pullanmaları gidererek daha pürüzsüz bir cilde sahip olmamızı sağlar, ayrıca akne izleri,sivilce lekelerinin bırakmış olduğu izlerin yok edilmesinde, kesik, yara, yanık, gibi cilt problemlerinin ciltte bırakmış olduğu tahribatı minimum düzeye indirerek cildin eski haline dönmesine yardım eder.

Ameliyat sonrası meydana gelen aşırı tahribatı onararak ameliyat izleri ve yaralarının çabucak geçmesini ve izlerin kaybolmasını hızlandırmaktadır. yara izlerini geçiren en iyi kremlerden bir tanesi de madecassol kremdir. Önemli noktalardan bir tanesi ni tekrar hatırlatmak isteriz madecassol krem açık yaralara kullanılmamalıdır.

Madecassol acnelyse, hametan kullananlar

Acnelyse , hametan, madecassol, kullananlar aradaki farkı merak etmektedirler, madecassol güzel kokusu ve cilt nemlendirici ve çatlakları giderici özelliği ile öne çıkarken,acnelyse krem ise cilt soyucu özelliği ile cilt deri değişiminde yardımcı kremdir, Hametan ise çoğunlukla yanık tedavilerinde aşırı tahriş olmuş cilt yüzeyinde kullanılan onarıcı bir kemdir.

Madecassol krem kesinlikle güneş ışığına çıkarken kullanılmamalıdır, madecassol gece kremidir diyebiliriz, güneşe çıkmanız cildiniz tahriş olup kızarmasına neden olabilmektedir.

Madecassol açık yara’lara kullanılırmı? 

Madecassol açık yaralar kullanıldığında yaraya ciddi manada zarar vererek şişliklere neden olmaktadır, yarayı sulandırdığından dolayı yaranın iyileşme süresini uzatır Madecassol açık yaralara kesinlikle kullanılmamalı, kurumuş ve kabuklanmış yaralar üzerine kullanılabilir.

Madecassol akne ve sivilce izlerinden düzenli kullanımda bu izlerden kurtulmanıza yardım ederek cildinizin kendini onarma süresini hızlandırarak cildinizin daha kısa sürede toparlanmasına yardım eder.

Madecassol Krem (Merhemin) Faydaları

 • Cilt onarıcı kremdir çalışma ve çevre şartlarından dolayı meydana gelen cilt yıpranmalarına karşı onarıcı etkisi vardır.
 • Doğum sonrası oluşan deri çatlaklarının giderilmesinde önemli rol oynamaktadır.
 • Diyet sonrası verilen kiloların deride meydana getirdiği kırışıkların tedavisinde.
 • Madecassol krem ergenlik dönemi içerisinde ve ergenlik dönem bittikten sonra bırakmış olduğu sivilce ve aknelere bağlı cilt lekeleri ve sivilce izlerinin giderilmesinde kullanılır.
 • Doğum sonrasında karın bölgesinde meydana gelen izlerin giderilmesinde
 • Madecassol dövme sonrası ciltte oluşan tahribatın geçmesinde doktor tavsiyesi alınarak kullanılabilir.
 • Madecassol hücre yenileyici kremdir cildinizin zayıfladığı, bakıma ihtiyaç duyduğu zamanlarda tavsiye edilen doz düzeyini açmadan sürekli kullanılabilir.
 • Madecassol varis tedavisinde destekleyici ürün olarak reçete edildiği bilinmektedir.
 • Madecassol piercing sonrası yaraların geçmesini hızlandırarak , tedaviye yardımcı olur,

Madecassol Kremi Kullananlar, Yorumları

 • Madecassol mucize gibi bir krem artık yanımdan ayırmam
 • Madecassol yüzümü gerdi , beklemediğim bir etki bu
 • Madecassol kullanırken yüzümde kaşıntı meydana geldi onun dışında bir şikayetim olmadı.
 • Madecassol ile beraber bepanthen e vitamini kullandım etkisi inanılmaz.
 • Kararmış bölgelere madecassol kullandım zamanla rengini açtığını gördüm.
 • Sivilcelerim için çare ararken arkadaşım madecassol kremi tavsiye etti teşekkür ederim arkadaşım.
 • Cilt rengini açıcı özelliği vardır diye satın aldım  kullanıp göreceğiz.
 • Madecassol bepanthen kremi beraber kullanarak etkisini artırarak çatlaklara elveda diyebilirsiniz.
 • Madecassol al dığım günden beri başka kremleri gözüm görmüyor .
 • Madecassol bepanthen hametan karışımını mutlaka deneyin çene altımda geçmeyen lekelerime çok iyi geldi denemenizi tavsiye ederim
 • Hem kadınlar hem erkekler için madecassol krem diyorum.
 • Bayanlar madecassol krem gözenek sıkılaştırıcı bir  krem değil diye biliyorum yüzüm neden bu kadar gerildi anlamadım.
 • Madecassol ve fito krem karışımı sivilceden oluşan gözeneklerin giderilmesinde çok işime yaradı
 • Madecassol kullandığımdan beri zoratenin gibi hapları kullanmıyorum.
 • Madecassol imex kremi aynı dönemlerde kullanabilirsiniz arkadaşlar imex sivilce kremidir bilginize.
 • Madecassol kremi dudak üstü lekesi için kullandım bıyık gibi duruyordu, daha yeni başladım faydası olacak inşALLAH
 • Madecassol krem ile furacin merhemi karıştırıp kullandım yüzümde bazı bölgesel kızarıklıklar vardı peeling etkisi ile hepsini döktü, tabi sizde ne olur bilemem.
 • Madecassol ve sudocrem kremi birbirine katıp, sivilceleriniz için güzel sonuçlar elde edebilirsiniz, 1 e 1 kullanmanız yeterli olacaktır.

Madecassol Kremi İle Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Kuru bir cildiniz var ise sürekli cilt çatlaklarından muzdaripseniz, ana karışımı madecassol krem olan E vitamini Ampul, ve bepanten krem karışımı ile cilt bakımı maskesini evde hazırlayarak daha nemli ve yumuşak bir cilde kavuşmanız mümkün.

Hazırlama kısmına geçmeden önce malzemelerden herhangi bir tanesine karşı cilidnizin reaksiyon göstermediğinden emin olun.

İhtiyacımız olan Malzemeler.

1 Çay kaşığını geçmeyecek kadar Bepanten krem

1 Çay kaşığını geçmeyecek şekilde Madecassol krem

1 kapsül E vitamini Ampulü

Hazırlanışı öncelikle bepanten krem ile madecassol kremi temiz ve kuru bir cam kasenin içerisine katarak E vitamini ampulünü içerisine ekleyin iyice karıştığından emin oluncaya kadar karmaya devam edin , hazır olduğunda boyun bölgesi dahil yüz bölgenize maske şeklinde uygulayın göz kısmına ve göze yakın kısımlara kullanmayın ve gözlerinize kaçırmamaya özen gösterin 30-ila 60 dakika kadar beklettikten sonra yüzününüzü çok fazla ovmadan ılık su ile yıkayın, etkisini hissedene kadar haftada en az 2 defa en fazla 3 defa olmak üzere uygulamaya devam edin.

Madecassol basur Çatlağı Tedavisi

MADECASSOL Merhem+ TERRAMYCİN pomad+ BEPANTHEN plas krem+ TRAVAZOL krem bu muhteşem dörtlüyü sakın unutmayın, çünkü basura bağlı çatlakların giderilmesinde, gerçekten başarılı sonuçlar elde edildiği kullananlar tarafından belirtilmiştir, yapmanız gereken, madecassol, terramycin, bebanthen, travazol, kremi eşit miktarda bir cam kavanozun içerisine koyup güzelce karıştırmanız , iyice karıştırdıktan sonra anus çevresine sürmeniz hepsi bu kadar, çatlakların tedavisinde gerçekten çok önemli sonuçlar elde edilmiştir, ayrıca kimi kullanıcılar ağrıların dindirdiğini belirtmişlerdir.

Madecassol antibiyotikmi?

Bazı forum ve blog sitelerinde Madecassol krem antibiyotikmidir soruları ile karşılaşmaktayız, madecassol kesinlikle antibiyotik değildir, tedavi edici ve onarıcı özelliği bulunan bir merhemdir. ayrıca kullanım alanlarına göre madecassol çeşitleri bulunmaktadır.

Madecassol cildi soyarmı

Madecassol krem cilt soyucu ve peling etkisi olan bir krem değildir, akne, sivilce, tahrişlere karşı cilt onarıcı bir kremdir.

Madecassol iz geçirirmi

Madecassol krem çok derin olmayan izlerin geçmesine yardım eder.

Madecassol dermaroller

Madecassol krem kullanırken dermaroller kullanılmamalıdır özellikle burun üstü kanamlarına neden olduğundan , açık yara vazifesi gördüğünden dolayı dermaroller kullandıktan hemen sonra madecassol kullanılmaması uygun görülendir.

Madecassol dolama Tedavisinde Kullanılırmı

Dolama rahatsızığı genellikle mirop kapmadan oluşan bir rahatsızlık olduğundan antibiyotik ilaçlar ile tedavi edilmektedir, dolamadan kaynaklı cilt problemleri için doktor tavsiyesi alınmalıdır.

Madecassol dudağa sürülürmü

Madecassol kremi dudak bölgesine kullanılamsı uygun değildir, dudaklar hariç el yüz ve boyun bölgesi dahil sürülüp maske olarak uygulanılabilir.

Madecassol Acnelyse Evigen Ampul

Madecassol+Acnelyse+Evigen Ampul karışımı ciltte oluşan basen bölgesi ve vucut diğer bçlgelerinde meydana gelen çatlaklar için karıştırılarak haftada 2-3 defa kullanılması çatlakların geçmesine etkili olduğu gözlemlenmiştir.

Bir diğer karışım ise madecassol fito krem karışımıdır, çatlakların tedavisinde etkili bir rol oynayan madecassol krem ve fito krem çatlak, cilt lekeleri, güneş lekeleri, sivilce izleri, ve dikiş izlerinden kurtulmak için etkili sonuçlar vermiştir.

Madecassol bebeklerde Kullanımı

Madecassol krem bebeklerde kullanımı konusunda herhangi bir sakıncası yoktur, pişiklerde etkili olduğu gibi cilt tahrişlerinde kullanılabilen bir kremdir.

Emzirme döneminde olan bayanların madecassol kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi göğüs bölgesine kullanırken emzirmeden hemen önce kullanılmaması gerektiğidir, bebeğinizi emzirirken kremi yutmasına sebebiyet verilmemelidir.

Madecassol doktor yazar mı

Madecassol kremi doktorlar cilt hastalıklarının tedavisinde reçeteye yazabilmektedir yalnız sgk tarafından karşılanmamaktadır, bazı doktorlar madecassol krem yerine madecassol un muadili  eşdeğer kremler yazabilmektedir doktorunuza özellikle belirtmeniz gerekmektedir ayrıca eczanelerden reçetesiz satın alınabilmektedir, reçetesiz alımlarda doktor tavsiyesi dışında günde iki defadan fazla kullanılmaması tavsiye edilmektedir.

Madecassol Şikayetleri

Madecassol kremin en çok şikayet edilen yönlerinden bir tanesi çok sıklıkla olmasa da bazen kişinin cilt problemlerine bağlı olarak , kimyasal madde kullanımından sonra cilt yüzeyinin incelmesine bağlı olarak bazı kullanıcılar madecassol krem cildimi yaktı gibi sorularla karşılaşılmaktadır, bunun nedeni krem değil bazı ince ciltlerin durumuna bağlı olarak ortaya çıkan bir durumdur.

Madecassol hamilelikte kullanılır mı

Hamilelik döneminde bebeğinizin sağlığı için bir çok kremden ve ilaçtan zorunlu olmadıkça uzak durmalısınız, madecassol kremin gebelik kategorisi A dır hamilelikte kullanılabilen bir kremdir, tabiki çok yoğun şekilde kullanmamakta fayda vardır.

Madecassol gül hastalığında Kullanılır mı

Gül hastalığı tedavisi kesinlikle doktor kontrolünde yapılması gerektiğinden madecassol gibi cilt kremlerinin doktor tavsiyesi olmadan kullanılmaması gerekmektedir, bazı kişilerde gül hastalığında kullanılan madecassol krem ciltte kızarıklıkların artmasına neden olduğu bilinmektedir.

en-iyi-cilt-kremler- sivilce tedavisi

Madecassol lekelere kaç günde etki eder

Çoğu kadını merak ettiği konulardan bir tanesi madecassol krem kaç günde etki eder, sivilceleri geçirir mi, aknelere iyi gelir mi,  lekelere iyi gelir mi?

Kremin etkisi kullanmış olduğunuz alana bağlı olarak 10 ila 25 gün arasında etkisini göstermeye başlayacaktır.

Madecassol jilet izini geçirir mi

Jilet kesikleri çok derin olmadığı sürece madecassol krem izlerin geçmesine yardımcı olmaktadır.

Madecassol her gün kullanılır mı

Madecassol krem her gün doktor tavsiyesi olmadan 2 defadan fazla kullanılması önerilmemektedir, her gün kullanmada bir problem görülmemiştir.

Madecassol leke yapar mı

Madecassol kremin leke yaptığı konusunda bilgi bulunmamaktadır.

Madecassol Lekelere İyi Gelir mi

Madecassol krem doğum lekeleri dahil ciltte oluşan sivilce çukurları, güneş lekesi, dahil bir çok lekeyi giderici etkisi bulunmaktadır, ayrıca madecassol cilt çatlaklarının zamanla oluşturmuş olduğu cilltte kalıcı lekelerin giderilmesinde’de etkin olarak kullanılmaktadır.

Madecassol gözaltına Sürülürmü

Göz çevresine kullanırken göz içerisine kaçmamasına dikkat edilmeli , göz çevresindeki derinin hassasiyeti göz önünde bulundurularak ince bir tabaka şeklinde sürülmeli.

Madecassol tüylenme yapar mı

Kimi kullanıcılar madecassol kremin tüylenme yaptığını belirtmişseler de her kullanıcıda aynı etkisi yaptığı sık rastlanan bir problem değildir.

Madecassol Dikiş İzlerinde Etkilimidir

Ameliyat sonrası can sıkıcı durumlardan bir tanesi dikiş izlerinin kalması ve uzunca bir süre geçmemesidir, madecassol düzenli kullanımlarda çok derin olmayan dikiş izlerinin giderilmesine faydalı olmaktadır.

Madecassol kullanım şekli

Kremi problemli bölgeye masaj yapar şekilde ince bir tabaka şeklinde uygulamanız yeterlidir, kremin cildinizde bir süre kalmasına özen gösterin kısa sürede yıkamayın

Madecassol Faydaları Listesi

 • İsilik
 • İzler
 • Leke
 • İltihaplı sivilce
 • Sinek ısırığı
 • Böcek ısırığı
 • Lazer yanığı
 • Maske
 • Lazer sonrası(ışık tedavisi)
 • Nemlendirici
 • Nasır
 • Pişik
 • Yara izi
 • Egzama
 • Epilasyon sonrası

Madecassol krem öncesi ve sonrası

Madecassol Kremin Yan Etkileri

Tüm ilaçlar gibi MADECASSOL’in içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir.

Aşağıdakilerden biri olursa, MADECASSOL’ü kullanmayı durdurun ve DERHAL doktorunuza bildirin veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz

– Alerjik reaksiyonlar Cilt döküntüsü

– Kızarıklık ve içi su dolu kabartılar (kurdeşen)

– Kaşıntı

Bunlann hepsi çok ciddi yan etkilerdir.

Madecassol krem ile oksizinc arasındaki fark Madecassol e vitamini etkisi formülü ile güçlendirilmiş cilt dostu bir kremdir, oksizinc ise içerisinde önemli oranda çinko bulunduran cilt beyazlatmaya ve sivilcelerin giderilmesinde etkilidir. oksizinc hakkında detaylı bilgi için oksizinc krem nedir   yazımızı okuyabilirsiniz

Madecassol Hakında Sıkca Sorulan Sorular

Madecassol krem devlet karşılıyormu, sgk ödüyormu madecassol krem reçete ile yazılıyor olsada ssk nın karşıladığı bir merhem değildir ücretin tamamı sizden tahsil edilir.

Madecassol pomad eşdeğeri muadili varmıdır Cilt nemlendirici sivilce tedavisi sağlayan eşdeğer ilaçları doktor tavsiyesi olmadan kendiniz karar vermemelisiniz.

Madecassol sivilce lekesi geçirirmi madecassol krem sivilce lekeleri üzerinde ciddi manada etkili olmaktadır, derin olamayan sivilce lekelerini kısa sürede geçirmektedir.

Madecassol Krem Zararları

Madecassol zararı varmı

Yaygın olarak bilinen bir zararı bulunmamaktadır.

Madecassol krem üretimi Bayer Firması Tarafından Yapılmaktadır.

Madecassol bir çok ülkeninraflarında yerini almış yaygın olarak kullanılmaktadır.

Madecassol yaş sınırı varmıdır Madecassol krem yaş sınırı olan bir kem değildir sadece kullanırken gözlere, yumuşama eğilimi olan bölgelere kullanmamalısınız.

Madecassol reçete ilemi satılır Madecassol krem reçeteli bir kremdir.

Madecassol reçetesiz fiyatı Kremin reçeteli ve reçetesiz fiyatı aynıdır fiyat farkı bulunmamaktadır.

Madecassol sivilce kremi mi? Madecassol sivilce , çatlak , gibi bir çok cilt problemlerinde kullanılan en iyi cilt bakım ve güzellik kremleri arasında ön sıralarda yer almaktadır

Madecassol renk açarmı ?  Madecassol krem renk açıcı özelliği olan krem değildir genital bölge, ve koltuk altındaki kararmalarında kullanılmaz.

Madecassol saç derisine Kullanılırmı: Madecassol krem saç derisine direk sürülebilen bir kremdir, eğer saç derisi hastalıkları , egzama, kaşıntı , deri dökülmesi, kızarıklık gibi sorunlarınız var ise doktor onayı almadan kullanmamalısınız.

Madecassol krem kortizonlu mu

Madecassol kortizon içerdiğine dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Madecassol Krem Emzirirken kullanılırmı

Göğüs ağrılarına iyi gelen kremlerden olan madecassol krem,Emzirme dönemindeki kadınların sıklıkla meme ucu çatlakları için kullanılmaktadır, kremi kullanır kullanmaz emzirme yapmamanız tavsiye edilmektedir.

Madecassol sinek ısırığı na iyi gelirmi? Bazı kullanıcılar kremi bu yönde kullanıyor olduğu söylensede yeterli bilgi bulunmamaktadır, tavsiye edilmez.

Madecassol tüylenme yaparmı? Çokca sorulan sorulardan birtanesidir, madecassol tüylenme yapmasının nedeni uzun süreli kullanımlarda ortaya çıkmaktadır, kısa süreli kullanımlarda tüylenme yaptığı bilinmemektedir, genel kanaaatler bu yöndedir.

Madecassol vajina ya Sürülürmü

Madecassol krem vajina (genital) bölge çevresinde kullanılabilen bir kremdir bepanthen sınıfında olduğundan dolayı sorun teşkil etmemektedir, cildinizin ne gibi reaksiyon göstereceğini test etmeden yinede kullanmamalısınız.

Madecassol sedef hastalığında kullanılırmı? Sedef hastalığı önemli bir cilt hastalığıdır madecassol kremin prospektüs ünde sedef hastalığını tedavi ile alakalı bir uyarı veya tavsiye bulunmadığından, kullanılıp kullanılmaması için karar mekanizması doktorunuza aittir.

Madecassol ile tırnak  bakımı Kremin kendisinde böyle bir özellikten bahsedilmemiştir, bazı kullanıcıların kendi tecrübelerini yorumlara yazması iyi olacaktır çünkü merak edilen bir konu halini almıştır.

Madecassol Tahrişlere İyi Gelirmi Madecassol kerimin cilt yenilenmesine yardımcı olduğu bilinmektedir, bunun yanında farklı nedenlerden dolayı tahriş olmuş cilde iyi geldiği kullanıcıların yapmış olduğu yorumlarda sıkca görmekteyiz.

Madecassol yanığa iyi gelirmi Madecassol krem yanıklarda oluşan yanık lekelerine, yanık izlerine açık olmayan yaraların tedavisinde etkili rol oynadığından bu tür tedavilerde sıkca kullanılmakatadır, bu tür yanık ve yaralanmaların tedavisinde kesinlikle doktor tavsiyesi ile kullanmalısınız.

Madecassol tüm yüze sürülürmü Krem göz çevresi ve dudak gölgesi hariç her bölgeye rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Madecassol uçuğa iyi gelirmi Madecassol pomad kemi uçuk tedavisinde kullanabilirsiniz, benim sizlere tavsiyem uçuk kaybolur kaybolmaz kremi bırakmayın fazladan 2 gün daha devam edin. uçuk izleri için sonuç alana kadar devam etmelisiniz.

Yüzümde olan sivilce izleri için ne sıklıkta kullanmalıyım

Günde 2 defa yüzünüze ince bir tabaka şeklinde sonuç alana kadar kullanabilirsiniz.

Madecassol sivilce üzerine sürülürmü Madecassol krem çok kısa sürede sivilceleri geçirdiği bilinmektedir, patlamamış büyük sivilcelere kullanılması tavsiye edilmemektedir.

Uyarı ve Tavsiyeler

En iyi cilt kremleri arasında yer alan madecassol krem, ve diğer cilt güzellik ve bakım ürünleri her kullanıcıda aynı etkiyi göstermediğini belirtmek isteriz. Kullanmadan önce tester yapmanız daha sağlıklı sonuç almanıza yardımcı olacaktır.

Madecassol merhem fiyat ne kadar 

Madecassol eczane fiyatı
Madecassol reçete fiyatı
MADECASSOL 10 mg/1 gr 40 gr pomad 2018 Fiyat Bilgileri
Satış Fiyatı Tarihi Fiyatı
2 Şub 2018 17.64 TL
9 Şub 2018 17.64 TL
16 Şub 2018 20.26 TL
23 Şub 2018 20.26 TL
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.