Göbek Eriten Detoks Suyu Tarifi Kalça Ve Göbek Eriten Kürler

08.05.2022
10.346
Göbek Eriten Detoks Suyu Tarifi Kalça Ve Göbek Eriten Kürler

Göbek Eriten Detoks Suyu Tarifi, Kalça Ve Göbek Eriten Kürler Vücutlarındaki en ufak sorun bile kişilerin hayatında büyük sorunlara yol açabilmektedir. Bu yüzden göbek ve basen eriten detoks suyu tarifleri Son yılların güzellik ve moda anlayışına uymak için pek çok kadın bu sorunları gidermek için çeşitli yollara başvurmuştur. Bu sorunların başında gelen ve kişiyi oldukça rahatsız eden göbek, kalça ve basen bölgesinde biriken yağlar, pek çok kadının kabusu olmakta ve canının sıkmaktadır.

Göbek Eriten Detoks Suyu Tarifi

Sosyal yaşamı da etkileyebilen bu sorunun giderilmesi için zaman içerisinde pek çok çözüm bulunmuş bunların bir kısmı etkili olamazken bir kısmı da etkisini göstermeyi başarmıştır. Göbek ve basen gibi bölgelerdeki yağları eritmek için çeşitli malzemelerle hazırlanan kürler çoğunlukla işe yaradığından dolayı pek çok kadının ilk tercih olmaktadır.

Göbek Basen Ve Kalça Eritme Kürleri

Göbek, basen ve kalça eritme kürleri oldukça çeşitli malzemelerden oluşmaktadır. Bu alandan en çok tercih edilen kürlerin başında yoğurt kürü gelmektedir. Yoğurt kürü yapmak için doğal maden suyu, limon, yoğurt, pul biber ve isteğe bağlı kekik gerekmektedir. 3 yemek kaşığı yoğurt derin bir kaba boşaltılır ve üzerine yarım limonun suyu sıkılır.

Homojen bir şekilde karıştırılan bu küre miktarı isteğe bağlı olacak şekilde doğal maden suyu ve yarım çay kaşığından biraz daha az pul biber eklenir. Pul biber kişinin acıyla olan ilişkisine göre azaltılabilir veya arttırılabilir. Kür hazırlandıktan sonra kişi isterse içerisine kekik, nane gibi baharatlar atabilir. Her gece yatmadan önce yenilmesi gereken bu Göbek, basen ve kalça eritme suyu kürünü, düzenli bir şekilde tüketildiği taktirde oldukça işe yarayacaktır.

Göbek Eriten Detoks Suyu Tarifi Kalça Ve Göbek Eriten Kürler

Yoğurt kürünün yanı sıra basen ve göbek eritmek için kullanılan ikinci bir kür ise zerdeçal ve zencefilden oluşan karışımdır. 4 yemek kaşığının içine 1 çay kaşığı zencefil, 1 çay kaşığı zerdeçal ve 1 çay kaşığı tarçın eklenilerek iyice karıştırılır. Her akşam yemekten sonra tüketilen bu kürün işe yaraması için kişinin sabaha kadar başka hiçbir şey yememesi gerekmektedir. Düzenli kullanım taktirinde kilo verdiren bu kür pek çok insanın tercihleri arasındadır.

İbrahim Saraçoğlu Basen Eriten Detoks Suyu

Pek çok insan fazla yağlarından kurtulmak için İbrahim Saraçoğlu basen eriten çay tarifini kullanırlar. Yalnızca basen değil göbek ve kalça bölgesindeki yağlara da etki eden bu çayın hazırlanışı da oldukça basittir.

1 litre su, 1 limon, 1 adet yeşil elma, 1 portakal, 1 adet tarçın, 5 tane karanfil, 2 dilim zencefil ve son olarak 10 adet tomurcuk karabiber derin bir kapta karıştırılır ve 15-20 dakika boyunca kaynatılan bu çay daha sonrasında süzülür.ve içilmeye hazır hale gelir.

Genellikle sıcak tercih edilen bu çay isteğe bağlı olarak soğu da tüketilebilir. Kilo vermeye yarayan kürün işe yaraması için kişinin her yemek öncesi tüketmesi gerekmektedir.

Detoks Suyu ile Denenmiş Basen Eritme 

Basen bölgesi vücutta yağ birikimine en müsait olan ve en zor eritilen bölgelerin başında yer almaktadır. Bu bölgedeki fazla yağları ve kiloları eritmenin pek çok yolu olsa da insanlar genel olarak kürleri ve sporu tercih etmektedirler.

Denenmiş basen eritme kürlerinin başında yoğurt kürü gelmektedir. Pek çok kadın tarafından kullanılan bu kür içeriğindeki pul biber, maden suyu, limon ve yoğurt gibi yararlı malzemelerden dolayı hem cildi sıkılaştırır hem de kişiye istediği zayıf görünümü verir.

Denenmiş diğer bir kür olan zencefil karışımı ise her ne kadar yoğurt kürü kadar yaygın olmasa da pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Kişinin hem kilo vermesine hem de ödemini attırmasına yarayan bu kürün içeriğindeki malzemelerden dolayı sağlığa da pek çok yararı bulunmaktadır.

Detoks Suyu Feridun Kunak Basen Eritme Kürü

Basen ve kalça bölgelerinde fazla kiloları bulunan insanların tercih ettiği diğer bir yöntem ise Feridun Kunak basen eritme kürü olmaktadır. Feridun Kunak basen eritme kürü aspirin, deniz tuzu, portakal yağı, zeytinyağı ve Türk kahvesi ile hazırlanır. Aspirin ve Türk kahvesi bir kaba koyulara yarım saat boyunca hızlı bir şekilde karıştırılır.

Homojen bir karışım elde edildikten sonra portakal yağı ve zeytinyağı karışıma ilave edilerek karıştırılmaya devam edilir. Elde edilen karışım bacak, basen ve göbek bölgesine uygulandıktan sonra 45-50 dakika arasında beklenilir ve bu süreç boyunca streç filmle sarılı tutulur. İşlem bittikten sonra ilgili bölgeler soğuk suyla derinlemesine bir şekilde yıkanılır.

Basen Eritmek İçin Bitkisel Kürler Detoks Suyu

Basen eritmek için bitkisel kürler listesinin başında ıspanak kürü yer almaktadır. Oldukça etkili olan bu kürün yapımında ıspanak, yumurta akı, tahin ve süt kreması kullanılır. 5 yaprak ıspanak, 2 yemek kaşığı tahin, 1 tane yumurtanın akı ve 2 yemek kaşığı süt kreması derin bir kapta mikser yardımıyla iyice karıştırılır ve işlem sonunda homojen bir karışım elde edilir.

Temiz ve açık gözenekli cilde iyice sürülen bu kürün ardından cilt streç filme sarılır ve kişinin yoğun bir egzersizle hareket etmesi ve ilgili bölgedeki kasları çalıştırması gerekir. 30 dakikanın ardından temizlenen ciltte, düzenli kullanım takdirinde pek çok olumlu sonuç oluşacaktır.

Detoks Suyu Basen Eriten Kürü Deneyenler

Pek çok insan basen, kalça ve göbek yağlarını eritmenin oldukça zorlu olduğu konusundan hemfikirdir. Bu görüş her ne kadar doğru olsa da doğru egzersiz seçimleri ve etkili kürler ile imkansız değildir. Yağ yakıcı kürler içeriğindeki maddelerden dolayı kişinin fazla kilolarından arınmasını sağlamaktadır.

Basen eriten kürü deneyenler özellikle yoğurt karışımından memnun kalırlar. Pek çok insan tarafından denenen bu kürlerin istenilen sonucu vermesi için kişinin aynı zamanda kaslarını yoracak şekilde spor yapması da gerekmektedir. Kürlerin bu kadar çok denenip kullanılmasındaki ana etmen herhangi bir cerrahi operasyona gerek kalmadan kilo verdirmeyi başarmasından kaynaklanır.

Detoks Suyu Basen Eriten Çay Tarifi

Pek çok insan fazla kilolarından kurtulmak için gerek kür gerekse spor gibi aktiviteleri tercih etmektedir. Fakat basen eriten çay tarifleri de en az kürler ve sporsal aktiviteler kadar etkili olabilmektedir ve basen eriten çay yapmak oldukça kolaydır.

Kuşburnu, funda yaprağı, papatya, rezene ve sinameki ile hazırlanan bu çay düzenli bir şekilde kullanıldığı takdirde oldukça işe yarayacaktır. Günde 2-3 kere uygulanmaya müsait olan bu çay, içeriğindeki malzemelerden ötürü oldukça az kişi tarafından tercih edilmekte fakat etkisini kolaylıkla göstermektedir. Kişinin ruhsal durumuna da iyi gelen bu çay oldukça faydalıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.