En İyi Cilt Kremleri Markaları

21.11.2020
1.880
En İyi Cilt Kremleri Markaları

En iyi cilt bakım kremleri hangileridir? Günlük hayat içerisinde yoğun yaşam serüvenimiz sebebiyle cildimiz de bir çok olumsuz etkene maruz kalabilmektedir buna bağlı olarak bir çok zaman cildimize yeterli bakımı sağlayamayabiliyoruz. Bu ihmallere bir de sigara ve alkol tüketimi gibi kötü alışkanlıkların yanında sağlıksız ve düzensiz beslenme de gelince cildimiz günden güne solup sağlıksız bir görünüme kavuşmasına sebep olamaktadır. Tüm günün yorgunluğunu cildimizden arındırmak için özel bakım yapmamız şart oluyor. Derinlemesine temizlik ve onarıcı ürünler kullanmazsak cildimiz üzerindeki olumsuz etkilerin görüntüleri artarak çoğalmaya devam ediyor.

Bu yazıda sizler için en iyi cilt bakım kremleri, yüze iyi gelen en iyi kremler hakkında yapmış olduğumuz araştırmadan edindiğimiz sonuçları sunduk. Bütçenize ve cilt tipinize uygun olan kremi seçip kullanırsanız siz de cildinize ihtiyacı olan bakımı sunabilirsiniz. Cildinizin nelere ihtiyacı olduğunu doğru belirlemeniz bu noktada çok önemlidir. Örneğin cildiniz neme mi ihtiyaç duyuyor yoksa onarıcı kremlere mi? Bu gibi kendinize uygun kriterler belirlerseniz en doğru cilt bakım kremini kendiniz için belirlemiş olursunuz. İşte en iyi cilt bakım kremleri ve onların özellikleri.

1.GIVENCHY LE SOIN NOIR CREAM

Listemize en yüksek bütçeli ve en etkili kremlerle başlamak istedik. Bu krem ünlü markanın eşsiz kremlerinden biri. Yapısı ve görüntüsü siyah olan bu krem cildinize sürmenizle şeffaflaşıyor. Ardından da cildinizde parlak bir görüntü oluşturuyor. Bu verdiği ışıltının yanında kremin daha bir çok etkisi var.

cilt onarımında oldukça etkili olan bu krem cildi gerginleştirici etkisi sebebiyle kırışıklık problemi yaşayanlar için de kullanıma oldukça uygundur en iyi kırışıklık kremi olma unvanına sahip bir kremdir. Aynı zamanda krem cildi pürüzsüzleştirici etkisi ile de bir kremden beklenebilecek her ihtiyacı tek bir kutu içinde kullananlara sunuyor. Tüm bu özellikleri ile de krem piyasa genelinde pahalı sayılabilecek bir yere yerleşiyor.

2.YVES ROCHER CİLT BAKIM KREMLERİ

Burada tek bir ürün incelemek yerine size bir marka önerme ihtiyacı duyduk. Çünkü özellikle cilt bakım kremleri konusunda çokça sevilen marka Yves Rocher’in her cilt tipine ve sorununa uygun krem türü de bulunmakta. Akneli ciltlerden, yağlı ve kuru ciltlere kadar her cilt tipi için uygun içerikli cilt bakım kremleri barınıyor bünyesinde. Bu sebeple en iyi cilt bakım kremleri içerisinde Yves Rocher tek bir ürünü ile diğer direk olarak ismi ile yer alıyor.

Birçok yerde mağazasını bulabileceğiniz bu markanın satış temsilcileri sizin için en uygun cilt bakım kremini tespit etmek konusunda seve seve yardımcı olacaktır. Piyasa genelinde fiyat incelemelerimiz bu markanın fiyatlarının da ortalama seviyede olduğunu gösterdi. Buda hemen her bütçenin ulaşabileceği bir konumda olan Yves Rocher’i bir kez daha sevilir kıldı.

Kuru Ciltler İçin Nemlendirici krem önerisi

3. CLINIQUE AYDINLIK VEREN GECE KREMİ

Clinique ve özellikler bakım ürünleri de piyasada çokça sevilenler arasında yer alıyor. Bakım maskelerinden peelinglere ve oradan serumlara kadar birçok çeşitli ve etkili cilt bakım ürünü bulunuyor bu markanın. Bizim size önereceğimiz kremi ise özellikle kuru ve mat ciltlere harika bir seçenek olarak listede yer alıyor.

Aydınlık veren gece kremi kullanımının ardından ciltte aydınlık bir etki bırakırken düzenli kullanımda bu aydınlık görünümün kalıcılığını da sağlıyor. Aynı zamanda ürün derinlemesine nemlendirme yaparak cildin ihtiyacı olan nemi vücuda sunuyor.

Bu ürünün düzenli kullanımı sonucunda ciltteki kuruluk ve matlık sorunları rahatlıkla çözülüyor. Piyasa genelinde yine ortalama diyebileceğimiz fiyatlara sahip olan markanın diğer ürünlerini de incelemenizi öneririz. Zira cilt bakımı üzerine oldukça ünlü ve sevilen bir isim olan clinique her cilt tipi için birçok etkili ürünü hazırlamış durumda.

4.ZIAJA KEÇİ SÜTÜ KREMİ

Keçi sütü ve faydaları oldukça uzun zamandır bilinmekte. Bu faydalı üründen kozmetik sektörü faydalanmadan geçemezdi. Son zamanlarda birçok marka keçi sütü içeren kremler ve kozmetik ürünleri üretmeye başladı fakat içlerinde en etkili ve en beğenilen ürünlerden biri Zıaja oldu.

Bu marka keçi sütü içerikli şampuan, sabun gibi ürünler de üretmekte. Biz ise içlerinden en çok keçi sütlü kremini beğendik. Oldukça uygun fiyatlı bu krem cildi besleyip onarmadan nemlendirmeye kadar birçok etkiyi içerisinde barındırıyor.

Keçi sütünün derin besleyici özellikleri ciltteki hücrelerin yenilenmesini sağladığı için daha genç ve canlı bir cilt sahibi oluyorsunuz. Aynı zamanda beslenen cildiniz çok daha dolgun görünüyor. Bunun yanında cildinizin ihtiyacı olan nemi de sunuyor krem. Yalı ciltler için de kullanıma uygun olan krem cildin nem dengesini düzenliyor. Güzel ve doğal da bir kokuya sahip olan bu krem kullananları tarafından da beğeni yorumları alıyor. Bu sebeple de en iyi cilt bakım kremleri arasında yerini alıyor.

PURE BEAUTY PUDİNG CREAM

Pure beauty özellikle BB ve CC kremleri ile kullananlarından tam not alan bir marka olarak aynı başarıyı cilt bakım kreminde de göstermeyi başarıyor. Eğlenceli ve tarz kutusunun yanında hoş kokusu ve güzel etkileri ile sizi eğlendirirken cildinize ihtiyacı olan bakımı yapmanızı sağlıyor.

Puding krem ismini birazdan yoğun dokusundan alıyor. Gerçekten etkileyici ve hoş bir kokuya da sahip. Bunun yanında cilde ışıltı veren ve derinlemesine nemlendiren bir krem pure beauty pudding cream. Bu krem günlük kullanıma da uygundur.

Hatta dilerseniz makyaj altına da uygulayabilirsiniz. Özellikle sıcak zamanlara daha matlaştırıcı makyaj altı kremler kullanmanızı önersek de bu krem de harika bir alternatif olacaktır. Oldukça uygun fiyatı ile de tüm müşterilerin bütçesine uygun olmayı başarıyor.

En iyi cilt bakım kremleri sıralaması yaparken özellikle her bütçe ve cilt tipine uygun seçenekler sunmak istedik. Siz de kendi cilt tipinizi ve ihtiyaçlarınızı doğru biçimde belirleyerek kendinize en uygun cilt bakım kremini seçmekle işe başlayabilirsiniz. Düzenli kullanım ile cildinizin gün boyu aldığı hasarları ve kötü etkileri en az seviyeye indirerek güzelliğinizi uzun süreler koruyabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.